ana sayfa   .   hakkında   .   reklam   .   künye
27 Şubat,
Cuma 2015

 .magazin
 .müzik
 .onair
 .röportaj
 .mekan
 .medya kazanı
 .ajanda
 .medya arkası
 .haftanın güzeli
 .gündemdeki haber
 .astro-burç
 .magazinci tv
 .sinema
 
magazinci.com dergisi
 
FLASH MAGAZİN, BANU ALKAN’IN BASIN TOPLANTISINDA AÇIKLADIĞI ÇOCUĞU(!) İLE İLGİLİ GERÇEKLERİ EKRANA GETİRDİ... İŞTE AFRODİT’İN AÇIKLAMALARI, İŞTE GERÇEKLER
30 Eylül 2005 Cuma | 13:59
Nurettin Soydan yönetiminde, deneyimli televizyon gazetecisi Önder Çorlu’nun editörlüğünü yaptığı Flash Magazin yine olay hberleriyle gündeme damgasını vurdu. Banu Alkan, 10 yıllık aşkı Murat Taşdemir’in evlenmesi üzerine dün Antalya’da basın toplantısı yapmıştı. Basın toplantısında, Murat Taşdemir’den Lara isminde bir kızı olduğunu dile getiren Afrodit’in maskesini Flash Magazin düşürdü... İşte Banu Alkan’ın biten bir ilişkinin ardından Murat Taşdemir hakkında söylediği çarpıcı sözler ve Lara gerçeği...
 

SARIŞIN BOMBA’DAN ŞOK ŞÖZLER OLAY AÇIKLAMALAR
Nurettin Soydan yönetiminde, deneyimli televizyon gazetecisi Önder Çorlu’nun editörlüğünü yaptığı Flash Magazin yine olay haberle geceye damgasını vurdu.
Banu Alkan ile Tekiroava’da görüşen Flash Magazin ekibi, sanatçının "bir çocuğum var, hem de Murat’tan" sözleri üzerine kısa şir şaşkınlık yaşadı.
Banu Alkan’ın "herkesten gizledim" dediği çocukla ilgili sorulan sorulara, usta bir oyuncu gibi rol yaparak cevap verdi. 9 aylık Lara’yı kendi çocuğu gibi kameralar karşısına geçerek tanıtan Banu Alkan, daha sonra bunun bir "şaka olduğunu" dile getirdi...

AFRODİT KAFALARI KARIŞTIRIYOR!
Banu Alkan’ın bir gün sonra Antalya’da yaptığı basın toplantısında, Murat Taşdemir’den Lara adında bir kızı olduğunu dile getirmesi üzerine,Flash Magazin, Banu Alkan’ın yaptığı bu açıklamaların olduğu VTR’yi montajsız olarak ekrana getirdi. Ve gerçekler, Banu Alkan’ın küçük bir oyun yaptığını gözler önüne serdi...
ÇOCUK MURAT’IN DEĞİL!
Banu Alkan’ın kızım var dediği küçük Lara, Kemer’deki komşularının kızı. Banu Alkan’ın ailece yakından görüştükleri Lara, gözleri ve yüz ifadesiyle Murat Taşdemir’e çok benziyor. Küçük Lara’nın babasının adı da Murat...

BANU ALKAN’DAN, MAGAZİNCİ.COM’A ÇOK ÖZEL AÇIKLAMALAR
İşte Banu Alkan’ın programda yayınlanacak özel açıklamalarından satırbaşları...
“Bu büyük aşk da yara aldı. Bitti. Bütün aşklar, yara alabiliyor muş! Hiç yara almayacakmış gibi gözüken, bu büyük aşkımda yara aldı maaselesef.”
“Tüm Türkiye gibi şoktayım.”
“O Muhteşem adam çok akıllı değilmiş.”“ Ben bu olayı ilk öğrendiğim zaman, Temmuz ayının son haftasıydı.Ve o gün bitirdim. Benim için Murat Taşdemir bitmiştir. “

OLAYIN İLK PATLAK VERDİĞİ AN... "KİM O KADIN?"
Banu Alkan, Arzu Hanım ile Murat Taşdemir’in ilişkisini bir telefon konuşması sırasında çözmüş.
“İlk duyduğum zaman, bir gecenin yarımıydı. Ben de teknedeydim. Tekirova’da. Yıldızlar yağıyordu. Sevgilim, yıldızlar yağıyor, keşke burada olsaydın dedim. Arkadan bir ses kadın sesi geldi. Ve bir anlam veremedim maalesef. Tabi sonradan çok özürler yağdırdı. Neler, neler, yaptı. Ama asla olamaz.”

ÖNÜMDE DİZ ÇÖKTÜ!
-Diz  çöktüğü doğru mu diyoruz Afrodit’e...
“Tabi ki doğru. Şahitlerim de var. Ama ben bu detaylara girmek istemiyorum. Diz değil çökmesi, zemzem suyuyla yıkanıp önüme geçse, bitmiştir olay. Zaten ben bunu iki ay evvel bitirdim. Maalesef, Afroditlerde aldatılabiliyor. Ben buna cevap dahi bulamıyorum.Ben buna sadece akılsızlık diyorum. Çocuklar zaman zaman  her taşı bulur ve misket oynarlar. O da çok değerli, paha biçilmez tek taşı aldı, oyun uğruna misket taşı yaptı. Ama unutmasın ki Murat, değerli tek taş aynı yerde, aynı değerinde kalacaktır. Asla bir Banu Alkan gibi bir kadın hayatında bundan sonra olmayacaktır.”

AŞKIMI REKLAM İÇİN KULLANMADIM!
“Ben aşkımı hiçbir zaman reklam aracı olarak kullanmadım. Her zaman aşkımı, sevenlerimle paylaştım.”

BEYİNSİZ!
Pekİ o kadının sesini duyduğunuz zaman, ilk aklınızdan neler geçti? sorumuza ise şöyle sevap veriyor sarışın bomba.
“Beyinsizmiş, akılsızmış dedim.Benim o çok değer verdiğim, o çok sevdiğim adam demek ki yeterli akıllı değilmiş. Tam evlenme arifesinde bunu yapması ve o detaylara girmeyecem. Bana özüre geldiği zaman… Ben bu olayı çıkarmak için herkesle konuşmak istedim.”

EVLENMEYE MECBUR MU KALDI?
“Lütfen Banu, ihale başıma kalacak, yapma dedi. Çünkü galiba kızın abisi, Murat’ın çocukluk arkadaşı. Heral de zor durumda kalmış da olabilir. Bu da bir gerçek”
-Mecburi bir evlilik mi?
“Bilemiyorum… 31 yaşında bir kadınla evlendi, Antalyalı.. 31 Yaşında bir kadınla maalesef evlendi. Mutluluklar dilerim onlara.”

GELİNLİK NE OLACAK?
Sizin düğün  hazırlıklarınız yavaş yavaş başlamıştı. Gelinlik bile  hazırdı. Şimdi o gelinlik nerede?”
“O gelinlik, aslında ne yapalım o gelinliği biz?. Ne yapmak isteriz. Benim filminde bir sahnesi vardı. Gariban birine vermiştim. Gariban demeyelim de bir genç kıza veririz. Evet, evet…”

Son dakika gölüyle Murat Taşdemir’i elinden kaçıran Banu Alkan’da bir hayal kırılığı olup olmadığını soruyoruz bu kez...
“Tabi ki bir kırıklı, bir burukluk oluyor. Şimdi o içinizdeki duygu bir nefrete de dönüşebilir ama, Banu Alkan’ın bundan sonra karşısına çıktığı zaman, ilk hareketi ne olacak. Nasıl bir tepki veri? Hiçbir zaman nefret duymayacağım. Çünkü ben her zaman söylüyorum. Benim hayatımda en sevdiğim en değer verdiğim. İnsandı Murat Taşdemir. Hala da öyle. Çok akılsızlık ve beyinsizlik olarak adlandırdığım bu olayı, bir kızgınlık ifadesi değil. Ama dünyada yaşayacağımız o kadar yarım şeyler kaldı ki ve birbirimize o kadar önemli sözlerimiz vardı ki, dünyanın dört bir noktasında birbirimize sözlerimiz vardı. Singapur’da bali’de, Maldiv’de, Paris’te…”

ÜNLÜLERİN ERKEKLERİ, ÇAPKINLARIN HEDEFİ
Banu Alkan, ünlülerin neden aldatıldığı yolunda ise yine çarpıcı açıklamalarda bulundu.
“Yani ünlü kadınların, erkekleri maalesef hedef oluyor. Ve erkeklerde zaman zaman, boşlukta mı bulunuyor, yoksa o an beyni mi duruyor, bilemiyorum. Maalesef yenik düşüyorlar Yenik de düştüğü anda böyle bir olay çıkıyor ortaya”

BEN HATA YAPMADIM!
Banu Alkan, Murat Taşdemir ile ilişkisinin bitmesinde kendisinin bir hatası olmadığını açıkladı...
“Hep birlikte göreceğiz. Ben hata yapmadım. Ben, üzüldüğüm, yaşanacak çok önemli günlerimiz vardı. Ona üzülüyorum.”

ARKASINDAN HAKARETLER YAĞDIRDIĞI KADINLA EVLENDİ
"Bir de, Bu anlamsız, birdenbire, ağza alınmayacak, kadın hakkında söylediği sözlerden sonra evlenmesi çok ilginç!”

TEHDİT VAR MI?
İlişkinin bitip,yeni bir evlilik yaşanmasıyla ilgili tartışılan sorulardan biri de tarafların birbirini tehdit ettiği yolundaydı. Banu Alkan’a, "Tehdit var mı?” şeklinde bir soru yöneltiyoruz.
“Bunlara da girmeyeceğim. Bunlara da girmeyecem. Kimin tehdit ettiği çok iyi biliniyor. Şahitlerimiz de var. Kayıtlarımız da var.  Bana söyletemiyeceksiniz maalesef.”

Her güzel kadın gibi, Afrodit bile aldatıldı Evlendi başka bir insanla Murat Bey. Kalbinizdeki o sevgiyi birileri çaldı mı?”  sözlerimize biraz üzgün, biraz umutlu cevap verdi Banu Alkan...
“Evet, Murat’ı benden çaldı, kalbimdeki o sevgiyi çaldılar. Ama, çalınan sevgi hiçbir zaman gitmez. Gitmeyeceğini de görecekler.”

GERÇEKTEN SEVDİM
“Banu Alkan gerçekten, gerçek anlamda sevdi. Murat’da  beni sevdi. Şöhretli ve star bir kadını taşımak zordur. Gerçekten bugüne kadar taşımıştır.  Ben onu gerçekten çok seviyorum ama bir nevi çaldılar, bir anda da elimiz kolumuz bağlı kalıyor. Çünkü şöhretli bir kadın, her şeyden evvel aklı başında olmak zorunda. Duygularını çok belli etmemesi gerekiyor.”

"Olay çok ters bir olay. Çok anlamsız bir olay. Tabiki bunu sadece kalleşlik olarak da değerlendirmiyecem. Akılsızlık olarak değerlendiriyorum.”

10 YIL İÇİNDE 10 EVLENME TEKLİFİ YAPTI!
Banu Alkan, bundan sonra bir sevgiliye daha güvenebilecek miydi?
“Murat Taşdemir bana 10 yıl içinde on kez teklif etti.Babam 3.5 yıl evvel vefatinden çok önce, davetiyelerim bile hazırdı. Anne babamı kaybedince, değil evlenmek, o güzel düğünü yapmak. Hiçbir şey yapmadım. Yapamazdım. Yeni yeni kendime geliyordum zaten. Ama gördüğünüz gibi, kısmet değilmiş.”
 
MURAT, BENİM İÇİN BİTMİŞTİR!
“Murat Taşdemir benim için bitmiştir. Murat Taşdemir, artık bittin”

AFRODİT, BOŞLUKTA, KALBİ HALA ONDA…
Afrodit’in kalbi boş kalamaz yani!
“Boş kalamaz… Yok. Murat’ı sevdiğim gibi birini daha sevebileceğimi zannetmiyorum. Zaman neler mi gösterir. Ne Murat’lar mı gelir. Oooo, vay, vay, vay! Ben her zaman erkeğimi çok önemli kıldım. Hep bir adım önde taşıdım. Ama inanılmaz böyle bir olay. Bence Murat çok zor durumda kalmıştır. Bana göre”

BİRAZ GÜZEL OLSAYDI BAARİ!
Banu Alkan, Murat Taydemir’in evlendiği Arzu Hanımı ise hiç güzel bulmadığını şu sözlerle dile getirdi...
“Valla, biraz güzel olsaydı bari dedim, hıı hıı hıı”

BİZİ TÜRKİYE EVLENDİRMİŞTİ
Yaklaşık 10 yıl süren ilişkilerinin, kamuoyunda kendilerini karı-koca kabullendirdiklerini belirten sanatçı şunları söyledi...
"Evet resmi evlilik yoktu ama, Türkiye bizi evlendirmişti zaten. Bizi Türkiye çok evli gibi gördü. Çok yakıştırdı. Evet, Hülya ile benzer yönlerimiz var.Maalesef bu olayda benzer yönümüz var. Oluyor, son günlerde her şey herkesin başına geliyor.”

MURAT’I ÇEKİP ALDI, TILSIMI BOZDU
"Gelip birisi, kalbimden o sevgiyi, o aşkı, o Murat’ı çekti aldı. Çekip aldığını zannetti. Hayır, bence yanılıyor. Sadece ve sadece tılsımı bozdu. "

ASLA AFFETMEM, ASLA…
Peki geri dönerse!” diye soruyoruz Afrodit’e... Kesin ve kararlı sözcüklerle konuşuyor yine.
“Asla Affetmem, asla. Asla. Artık Murat Taşdemir’i bu kadar büyük sevgime rağmen asla affetmem. Murat Taşdemir, artık o güzellikle birlikte yaşamak zorunda kaldı.”
Yıllarca Afrodit olarak tanıdığımız Banu Alkan’a "Afrodit’te aldatılır mı?" diyoruz. Zeki ve akıllıca bir yanıtla cevap veriyor.
"Tabi güzellik tanrıçası Afrodit, sevgilisi de Eros olunca bunlar…Şimdi de Roma’ya mı döndük.  (kahkaha). İlişkiler bittikten sonra kötü konuşmaya, hayat zaten ne kadar uzun ki!Benim hayatımın önemli bir dilimi yani 10.5 yıl gibi bir hayat paylaştım. Bu büyük ve güzel aşkı, romanlardaki gibi aşk yaşadım. Nasıl ben kötü derim, nasıl kötü diyebilirim.”

YANILMIŞIM… TANIYAMAMIŞIM!
“O benim çok çok  zeki bildiğim adam, demek ki yanılmışım. Tanıyamamışım. Ya da, ya da boş beyinmiş. Öyle diyelim.”

MURAT TAŞDEMİR, YENİ EŞİYLE MAGAZİNCİ.COM’A YAKALANDI
Banu Alkan ile evlenmesi beklenirken, Antalyalı Arzu Hanımla nikah masasına oturan Murat Taşdemir oldukça mutlu. Banu Alkan’ın yaptığı açıklamaların tam tersine çok mutlu olduğunu dile getiren Murat Taşdemir, Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde Dalmyr Cafe’de magazinci.com objektifine yakalandı...


Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Yazdır

 
 
Bu kategorideki diğer taze haberler

TUĞBA ÖZAY, CHP’DEN MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU
SÜPER BABA DİZİSİYLE TANINAN OYUNCU AYTAÇ YÖRÜKASLAN HAYATINI KAYBETTİ.
HACKER’LAR NİHAT DOĞAN’IN TELEFON NUMARASINI PAYLAŞTI
OKTAY KAYNARCA’DAN SAHİPSİZ BARINAK HAYVANLARINA DESTEK
DEDİKODULAR DOĞRU ÇIKTI! TEOMAN BOŞANIYOR
İSPANYA’DA AŞK!
İBO’DAN ’ŞAH FIRAT’ OPERASYONU AÇIKLAMASI
DENİZ SEKİ’NİN AMELİYATI ÜÇ SAAT SÜRDÜ! ÜNLÜ SANATÇI KANSER Mİ? KORKUTAN AÇIKLAMA..
ROMANYA’DA GÖKNUR İLE OTİLİA AYNI SAHNEDE
IŞIN KARACA “ARTIK BEN DE ADRIANA LIMAYIM!..”
EMİNE ÜN’DEN EŞİ TOLGA KARAKAŞ’A DUYGUSAL MESAJ
’BENİM ADIM HÜLYA DEĞİL MALAKAN’
‘CEREN’E ŞAMPANYA PATLATTI, BİZİ AÇ BIRAKTI’ CEREN HİNDİSTAN’DAN ESKİ EŞE FOTOĞRAFLI MİSİLLEME
KENAN DOĞULU’DAN BEREN SAAT’E DUYGUSAL MESAJ
ÜNLÜ KOMEDYEN KAZA YAPTI HABERİNE İSYAN ETTİ
KIBRIS ADASINDA YER YERİNDEN OYNADI! ADANIN EN PRESTİJLİ CASİNOLARINDAN CRATOS YENİ GÜNE BÜYÜK SÜPRİZLE UYANDI
BERNA LAÇİN: NE ZAMAN JET DÜŞSE İÇİME ATEŞ DÜŞER
SEZEN AKSU’YA NAZAR DEĞDİ! ÜNLÜ SANATÇININ ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE VERECEĞİ KONSER İPTAL EDİLDİ
MERVE BÜYÜKSARAǒTAN 2 YILA KADAR HAPİS YORUMU
BİZ AŞİRETİZ SİLİN ONLARI
Google
 
Web magazinci.com
lôrien Network | elektronik yayıncılık sistemleri
  .ana sayfa  .hakkında  .reklam  .künye
  .kullanım şartları  .gizlilik prensipleri
  .iletişim
lôrien Network | elektronik yayıncılık sistemleri